![synergasies](https://www.intercob.net/wp-content/uploads/2023/10/synergasies.png)
Scroll down
Η επιλογή τους δεν είναι καθόλου τυχαία, εφόσον, μετά από βαθιά έρευνα, πετύχαμε το στόχο μας, δηλαδή να έχουμε ίδια φιλοσοφία με τους συνεργάτες μας, σύμφωνα με την οποία η τεχνογνωσία και η άριστη ποιότητα είναι αδιαπραγμάτευτοι παράγοντες.
![synergasies 2](https://www.intercob.net/wp-content/uploads/2023/10/synergasies-2.png)
Η επιλογή τους δεν είναι καθόλου τυχαία, εφόσον, μετά από βαθιά έρευνα, πετύχαμε το στόχο μας, δηλαδή να έχουμε ίδια φιλοσοφία με τους συνεργάτες μας, σύμφωνα με την οποία η τεχνογνωσία και η άριστη ποιότητα είναι αδιαπραγμάτευτοι παράγοντες
Η εταιρεία μας σε συνδυασμό με τις αποκλειστικές συνεργασίες με μεγάλες, παγκόσμιας εμβέλειας εταιρείες όπως η Kleen Purgatis του ομίλου Budich, η Proandre, η Ocean Services και η CM2W προσφέρει μια ολοκληρωμένη σειρά ποιοτικών προϊόντων για τον καθαρισμό, τη φροντίδα, την υγιεινή και την απολύμανση.
Η επιτυχία μας βασίζεται στα άριστα πλάνα παραγωγής των συνεργατών μας και στην άριστη σχέση που έχουμε χτίσει μαζί τους στην μακροχρόνια πορεία μας
![](/wp-content/uploads/2023/10/Kleen_Purgatis.png)
![](/wp-content/uploads/2023/10/cm2w-logo.png)